Aktualności

Zmieniamy się dla Was na nowy sezon!

Kto co roku w sezonie letnim zagląda do Jarosławek z pewnością zauważy, że Tereny Rekreacyjne cały czas zmieniają swoje oblicze. ? Co się w ostatnim czasie zadziało?

NAPISY NA BUDYNKACH ADMINISTRACJI

Na budynkach biura i toaletach pojawiły się nowe napisy, dzięki którym już żaden turysta już się nie pogubi. ? Toalety publiczne udostępnione będą:

  • 12-13 czerwca,
  • 19-20 czerwca,
  • od 25 czerwca do 31 sierpnia.

DWA KĄPIELISKA POD OPIEKĄ RATOWNIKÓW

Jak już pewnie co niektórzy zauważyli, nie ma pomostu, a nad Waszym bezpieczeństwem w wodzie czuwać będą ratownicy. Sezon kąpieliskowy startuje 26 czerwca i potrwa do 31 sierpnia. Do Waszej dyspozycji są dwa kąpieliska – nr 1 i nr 2, na których pracować będzie po dwóch ratowników w godz. od 10.00 do 18.00.

WIĘCEJ KAMER

Niezmiennie od kilku lat czuwamy nad Waszym bezpieczeństwem. ? W związku z tym dołożyliśmy jeszcze kilka kamer do systemu monitoringu.

PUNKT PIERWSZEJ POMOCY i AED

To kolejna nowość, jaka na Was czeka! ? Nasi pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i służą swoim wsparciem, jeśli poczujecie się gorzej. W punkcie pierwszej pomocy możecie też zgłaszać wszystkie sytuacje związane z zagrożeniem zdrowia czy życia osób przebywających na Terenach Rekreacyjnych w Jarosławkach.

W ramach medycznego wyposażenia tego miejsca znajduje się także automatyczny defibrylator zewnętrzny (AED). Jest to wysoce specjalistyczne, niezawodne, skomputeryzowane urządzenie, które za pomocą poleceń głosowych i wizualnych pomaga przejść osobie udzielającej pierwszej pomocy przez procedurę bezpiecznej defibrylacji w zatrzymaniu krążenia.

POSZERZENIE CIĄGÓW KOMUNIKACYJNYCH

Aby poruszanie się po obszarze Terenów Rekreacyjnych w Jarosławkach było bezpieczne nie tylko dla wszystkich mieszkańców, jak i turystów, poszerzyliśmy ciągi komunikacyjne.

NOWE LAMPY

Na Terenach Rekreacyjnych w Jarosławkach jest jaśniej ? za sprawą nowych lamp.

Jeśli właśnie robicie wakacyjne plany, uwzględnijcie w nich Tereny Rekreacyjne w Jarosławkach. ? Zapewniamy, że nie będzie tu nudno! ? To nie koniec niespodzianek! Czekają Was m.in. wydarzenia kulturalne na plaży, akcje dotyczące bezpieczeństwa w wodzie, kamera „na żywo”!  Szczegóły już niebawem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.